Nowe Centrum psychoterapii w Szczecinie!

Ciekawe Strony, Nurty psychoterapii, Województwa, Zachodniopomorskie | 0 comments

Centrum Psychoterapii i Wewnętrznej Równowagi W Pełni (w Szczecinie) jest niezwykłym miejscem, które powstało z zamiarem przywrócenia naturalnej równowagi zdrowia psychicznego. Nasze usługi pozwalają klientom skorzystać z własnych zasobów, aby przeprowadzić proces zmiany i rozwoju.

W Centrum W Pełni wchodzą specjaliści, którzy towarzyszą swoim klientom w drodze do lepszego zrozumienia siebie oraz wspierają ich w procesie wzrostu. Podchodzimy z empatią, otwartością i szacunkiem do wysiłków osób, które borykają się z problemami natury psychologicznej i pracujemy na rzecz ich powrotu do zdrowia i dokonywania zmian. Pracujemy z poszanowaniem autonomii i zaangażowaniem klienta oraz bezwarunkową akceptacją i neutralnością wobec systemu wartości klienta. Naszą cechą charakterystyczną jest uważność i wrażliwość na potrzeby każdej jednostki, a także dbałość o wysoką jakość oddziaływań psychologicznych i psychoterapeutycznych. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.

Centrum Psychoterapii i Wewnętrznej Równowagi W Pełni

Adres: ul. Ks, Księcia Bogusława X 1/6, 70-440 Szczecin

Telefon: 794 694 850

www:: Centrum w Pełni – Szczecin

Oferta Terapii i psychoterapii w Szczecinie

W Centrum Psychoterapii i Wewnętrznej Równowagi W Pełni oferujemy różnorodne formy terapii, które dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i preferencji klientów. Nasza oferta obejmuje między innymi terapię, psychoterapię. Oferujemy pomoc indywidualną, dla par jak i grupową.

W naszej pracy kładziemy szczególny nacisk na indywidualne podejście do każdego klienta oraz na stworzenie bezpiecznej i wspierającej atmosfery, która sprzyja procesowi zmiany i rozwoju. Nasz zespół składa się z doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów.

Jednym z filarów naszej pracy jest terapia poznawczo-behawioralna, która skupia się na identyfikowaniu i zmienianiu szkodliwych myśli i zachowań. W trakcie terapii pomagamy klientom zrozumieć, jakie czynniki wpływają na ich trudności oraz jak wprowadzać pozytywne zmiany w swoim życiu.

Zajmujemy się takimi zagadnieniami jak:

0 Comments

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasza polityka prywatności

Pin It on Pinterest

Share This